Od jednoduchých stránok až po zložité systémy ...
Sme stabilným a spoľahlivým článkom v segmente tvorcov a poskytovateľov služieb na webe. Poskytujeme originálne, vysokokvalitné, vysokoefektívne webovské konštrukcie a dizajnérske riešenia, ktoré naším klientom pomáhajú zvýšiť konkurencieschopnosť poskytovaním online služieb a prezentovaním sa užívateľsky prívetivým a graficky atraktívnym spôsobom.
► Úvod
► O MyConnWeb.sk
► Činnosti a služby
► Užitočné súčasti
► Referencie
► Cenník
► Spolupráca
► Kontakt
| • Pondelok, 26. júna 2017 meniny
Vaše IP: 54.145.122.109 • Posledná aktualizácia: 26.06.2017 21:30:00 • |

Úvod » Užitočné súčasti

Užitočné súčasti /miniaplikácie,widgety/ - doplnky
Atraktívnosť a samotnú návštevovanosť stránky môžu výraznou mierou ovplyvniť tzv. doplnky. Tie stránku nielen graficky spestrujú, ale svojím zameraním neraz aj funkčne skvalitňujú, pretože podstatne rozširujú rozsah ňou poskytovaných služieb. Vo väčšine prípadov sú dôležitou súčasťou stránky. Vhodný počet a špecializácia takýchto doplnkov dokáže Vašu stránku odlíšiť od stránok konkurencie. To má samozrejme kladný vplyv na úspešnosť dosiahnutia cieľa, pre ktorý bola vlastne vytvorená.
POZOR! Šírenie akéhokoľvek obsahu tretích strán môže byť zásahom do duševného vlastníctva a preto je v takom prípade podmienené udelením súhlasu držiteľa autorských práv na takéto konanie!
Niekoľko príkladov doplnkov realizovaných MyConnWeb.sk
Špecializované výpočtové doplnky (kalkulačky)
Kalkulačka pre výpočet základných parametrov pôžičky
Výška pôžičky: 
Na obdobie: 
Body Mass Index (BMI)
Výpočet Body Mass indexu (BMI) pomáha určiť, ako na tom ste so svojou váhou. Či trpíte nadváhou, obezitou alebo naopak podvýživou. Výsledok je len orientačný. Ak sa však index významne odchyľuje od priemerných hodnôt, odporúčame vykonať potrebné opatrenia, resp. vyhľadať pomoc odborníka.
Výška  [cm]
Váha [kg]
Podváha: pod 20
Normálna hmotnosť: 20-25
Nadváha: 25-30
Obezita: 30-40
Extrémna obezita: nad 40
Výsledok
?
 
Orientačný výpočet alkoholu v krvi
 
Naše odborné znalosti nám umožňujú na základe Vaších inštrukcií vytvoriť akýkoľvek algoritmus a to tak s použitím databázy ako aj bez nej. Samotný vzhľad doplnku samozrejme prispôsobíme Vášmu grafickému cíteniu.
Špecializované výučbové doplnky
Mendelejevova periodická tabuľka prvkov
Pre zobrazenie detailov o prvku kliknite na označenie prvku!
H He
Li Be B C N O F Ne
Na Mg Al Si P S Cl Ar
K Ca Sc Ti V Cr Mn Fe Co Ni Cu Zn Ga Ge As Se Br Kr
Rb Sr Y Zr Nb Mo Tc Ru Rh Pd Ag Cd In Sn Sb Te I Xe
Cs Ba * Hf Ta W Re Os Ir Pt Au Hg Tl Pb Bi Po At Rn
Fr Ra ** Rf Db Sg Bh Hs Mt Ds Rg Uub Uut Uuq Uup Uuh Uus Uuo
* La Ce Pr Nd Pm Sm Eu Gd Tb Dy Ho Er Tm Yb Lu
** Ac Th Pa U Np Pu Am Cm Bk Cf Es Fm Md No Lr
Legenda farebného označenia prvkov
Informačné doplnky
   RSS titulkový servis, resp. XML spravodajstvo
Z vybraného zdroja spracujeme príslušnou technológiou pre RSS alebo XML zvolenú tému podľa zamerania Vašej stránky, vložíme ju do databázy a následne ju v zvolenom tvare odprezentujeme na Vašej stránke. Aktualizácia správ je potom ďalšími programovými postupami zautomatizovaná, čo znamená, že ďalej už nie je potrebné, aby ste vykonávali akékoľvek činnosti. RSS titulkový servis je možné zobraziť aj priamo bez použitia databázy a to s použitím iných programových prostriedkov nazývaných ako čítačka.
Ak chcete naopak niektoré relevantné časti Vašej stránky prostredníctvom spomenutých technológií distribuovať k ďalším užívateľom, máme pre Vás pripravené generátory, ktoré dokážu požadované dáta tranformovať do formátov XML (vrátane podoby pre RSS a KML).
  • Technológia RSS umožní uživateľom Internetu prihlásiť se k odberu noviniek z Vaších stránok bez toho, aby ju zakaždým museli navštíviť. Túto technológiu využívajú najčastejšie stránky, kde sa obsah mení a pridáva veľmi často (napríklad spravodajské stránky).
  • KML (Keyhole Markup Language) je formát používaný na zobrazovanie geografických dát v Google Earth, Google Maps a Google Maps pre mobily.
26.06.2017
Privátne značky Lidla majú najlepší pomer ceny a kvality /  WBN viac » 
Privátne značky Lidla majú najlepší pomer ceny a kvality
Lidl získal 24 prvenstiev spomedzi 40 kategórií Bratislava, 26.6.2017 ( WBN/PR ) &#8211; Historicky prvý <a href="https://www.webnoviny.sk/privatne-znacky-lidla-maju-najlepsi-pomer-ceny-kvality/">Čítať ďalej</a>
26.06.2017
Gröhling vyzýva ministra Plavčana, aby vyriešil problém so zvyšovaním platov učiteľov /  WBN viac » 
Gröhling vyzýva ministra Plavčana, aby vyriešil problém so zvyšovaním platov učiteľov
Ministerstvo školstva chce presadiť zvyšovanie platov pre pedagogických a odborných zamestnancov od septembra tak, aby <a href="https://www.webnoviny.sk/grohling-vyzyva-ministra-plavcana-aby-vyriesil-problem-so-zvysovanim-platov-ucitelov/">Čítať ďalej</a>
26.06.2017
Horúčavy pokračujú, pre deväť okresov na Slovensku vydali výstrahu druhého stupňa /  WBN viac » 
Horúčavy pokračujú, pre deväť okresov na Slovensku vydali výstrahu druhého stupňa
Na juhozápade bude horúco aj tento týždeň.
26.06.2017
Zbytočné chyby Slovákov pri kontrole áut na STK /  WBN viac » 
Zbytočné chyby Slovákov pri kontrole áut na STK
Bratislava, 26. júna 2017 ( WBN/PR ) – Technickú prehliadku musí absolvovať pravidelne každý, inak <a href="https://www.webnoviny.sk/zbytocne-chyby-slovakov-pri-kontrole-aut-stk/">Čítať ďalej</a>
Celkom: 23886 Na stránke: 4 Počet strán: 5972 Aktuálna strana: 1
<< Späť Ďalej>>
<< -10  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  +10 >>
   Fotogaléria
K veľmi často používaným prvkom na webových stránkach sú tzv. fotogalérie. Tieto umožňujú svojím prevádzkovateľom prehľadne, užívateľsky prívetivým spôsobom roztriediť a prezentovať fotografie rôznych typov a žánrov. V našej ponuke je niekoľko druhov jednoduchších aj zložitejších fotogalérií a to tak z vlastnej produkcie ako aj z produkcie tretích strán. Podľa požadovaných funkcií, rozsahu a frekvencie aktualizovania dát ich delíme na fotogalérie s nutnosťou používať databázu a samostatne bežiace fotogalérie.
Marketingové doplnky
   Newsletter - efektívny marketingový nástroj
Newsletter je skrátenou formou spojenia dvoch anglických slovných spojení newspaper (noviny) a informational letter (informačný list). Teda už tento novotvar indikuje, že ide o nástroj umožňujúci distribúciu rôznych informácii a to prostredníctvom emailu. Zvyčajne tento nástroj využívajú organizácie, firmy alebo vlastníci web stránok na pasívnu komunikáciu s ich čitateľmi, užívateľmi, zákazníkmi či inými cieľovými skupinami. Jediným kliknutím umožňuje zaslať požadované informácie všetkým požadovaným abonentom. Taktiež umožňuje automatické zasielanie emailov podľa vopred nadefinovaných kritérií.

Vykonajte príslušné nastavenia, editujte obsah správy a potom stlačte tlačítko "Odoslať správu".

 1. Všetkým aktívnym abonentom
 

 Testovací Mód
 Testovacia emailová adresa 
V testovacom móde budú všetky nastavenia ignorované a bude odoslaný len jeden email s nastavenou správou na testovaciu adresu. Avšak všetky nastavenia ostanú zachované.

Predmet správy:


Telo správy:
V tejto demo verzii je použité len jednoduché textové pole. V ostrej verzii ho samozrejme nahradí FCK editor, čo bezpochyby zväčší možnosti použitia tohto nástroja.

   Prídavné marketingové nástroje
Vaša stránka môže zarábať aj poskytovaním svojho priestoru na prezentáciu výrobkov a služieb tretím stranám. V prípade záujmu zvýšiť svoje príjmy aj takýmto spôsobom vám pomôžeme vhodnú službu vybrať a urobiť všetky potrebné kroky vedúce k jej realizácii.
Zverte svoje požiadavky do rúk profesionálom so znalosťami a skúsenosťami!
Kontaktný formulár
* Meno:
* Email:

* Požiadavka, komentár alebo otázka:
Maximálne 800 znakov.
Zostáva ešte znakov.
Pred odoslaním opíšte zobrazený kód:
Špecializované doplnky umožňujúce testovanie
Generovaný vedomostný minitest
Toto dopravné značenie
zakazuje vodičovi predchádzať a informuje ho, že vo vzdialenosti 300 m sa nachádza priechod pre chodcov
prikazuje vodičovi dať prednosť protiidúcim vozidlám a informuje ho, že vo vzdialenosti 300 m sa nachádza priechod pre chodcov
informuje vodiča o prednosti pred protiidúcimi vozidlami a o tom, že vo vzdialenosti 300 m sa nachádza priechod pre chodcov
Výučbové doplnky
Vybrané slová
B
M
P
R
S
V
Z
Sú to slová, v ktorých po obojakých spoluhláskach píšeme vždy y alebo ý.
by, aby, byľ, bystrý, Bystrica, Bytča, byť (existovať), nábytok, bývať, byt, bydlisko, príbytok, dobytok, kobyla, obyčaj, býk, bylina, bydlo (bývanie), dobyť (zmocniť sa), odbyt, byvol, bytosť, bývalý, úbytok, prebytok, zbytočný, my, mykať sa, mýliť sa, myslieť, myšlienka, myseľ, umývať sa, mydlo, myš, šmýkať sa, hmyz, žmýkať, priemysel, Myjava, mýto, mys, zamykať, pomykov, hmýriť sa, šmyk, priesmyk, omyl, zmysel, pomyje, pýcha, pýtať sa, pýr, kopyto, prepych, pysk (papuľa), pykať, pýšiť sa, pytliak, dopyt, zapýriť sa, pyré, pyžamo, pytač, ryba, rýchly, ryť, rýpať, hrýzť, kryť, skryť, koryto, korytnačka, strýc, ryčať, ryža, bryndza, rys, rysovať, Korytnica, rýdzi, rýdzik, ...
Všeobecne používané doplnky
Aktuálna predpoveď počasia
Kurzový lístok ECB
Referenčné výmenné kurzy sú publikované Európskou centrálnou bankou. Jednotlivé referenčné výmenné kurzy sú stanovované na základe telekonferencie medzi národnými centrálnymi bankami, ktorá sa zvyčajne koná o 14:15 SEČ.
 USDamerický dolár 1.1173
 JPYjaponský jen 124.36
 BGNbulharský lev 1.9558
 CZKčeská koruna 26.297
 DKKdánska koruna 7.4372
 GBPlibra šterlingov 0.87805
 HUFmaďarský forint 309.13
 PLNpoľský zlotý 4.2320
 RONnový rumunský lei 4.5715
 SEKšvédska koruna 9.7700
 CHFšvajčiarsky frank 1.0851
 NOKnórska koruna 9.4613
 HRKchorvátska kuna 7.4030
 RUBruský rubeľ 66.6677
 TRYturecká líra 3.9235
 AUDaustrálsky dolár 1.4764
 BRLbrazílsky real 3.7293
 CADkanadský dolár 1.4783
 CNYčínsky jüan 7.6413
 HKDhongkongský dolár 8.7147
 IDRindonézska rupia 14865.68
 ILSizraelský shekel 3.9572
 INRindická rupia 72.1025
 KRWjuhokórejský won 1271.16
 MXNmexické peso 20.1620
 MYRmalajzijský ringgit 4.7910
 NZDnovozélandský dolár 1.5345
 PHPfilipínske peso 56.117
 SGDsingapurský dolár 1.5496
 THBthajský baht 37.927
 ZARjuhoafrický rand 14.4531
Využite hosting podľa vašich potrieb, WebSupport.sk
 
   Úvod  |  O MyConnWeb.sk  |  Činnosti a služby  |  Užitočné súčasti  |  Referencie  |  Cenník  |  Spolupráca  |  Kontakt  |  Top ▲
MYCONNWEB.SK
Web solutions, web development,
web assistant services
  • vývojarské a programovacie práce
  • návrh a výroba grafických prvkov
  • správa webových stránok a aplikácií
  • marketingová podpora
  • CMS - originál na mieru aj GPL softvér
  • kompletné riešenia pre web /internet, intranet/
Všetky práva k obsahu portálu sú vyhradené podľa autorského zákona NR SR č. 618/2003 Z.z. a medzinárodných autorských práv.
© 2002 - 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené.
Porušenie autorských práv je postihnuteľné a to aj trestnoprávne
© 2017 MyConnWeb.sk. Všetky práva vyhradené..